O nas

Jesteśmy prywatną firmą, która specjalizuje się w doradztwie i świadczeniu usług związanych z turystyką i podróżami. Nasi Klienci mogą uzyskać indywidualną pomoc w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do odbycia podróży na teren Stanów Zjednoczonych. Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat, a nasze bogate doświadczenie pozwala nam dostarczać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Codziennie pomagamy osobom chcącym odwiedzić USA w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów oraz staramy się do minimum skrócić okres potrzebny na wypełnianie niezbędnych wniosków i załatwianie formalności.

Nasz zespół składa się ze specjalistów z branży turystycznej oraz osób wykwalifikowanych w temacie zezwoleń na podróż do USA (wizy, ESTA), które dokonują przeglądu Państwa wniosków i przekazują informacje zwrotne na temat każdego dokumentu. Na wszelkie pytania odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego.

Przetworzyliśmy już tysiące wniosków naszych Klientów, dzięki czemu wiemy, na co powinno się zwracać uwagę podczas wypełniania formularzy. Zdajemy sobie sprawę z najczęstszych błędów popełnianych przez wnioskodawców oraz pomyłek, które mogą zaważyć na wydanej przez system decyzji.

Chcemy zagwarantować Ci możliwość uzyskania wizy lub zezwolenia na podróż bez zbędnych problemów i konieczności nanoszenia poprawek. Z tego względu wszystkie napływające do nas wnioski są kilkukrotnie sprawdzane i weryfikowane przez naszych specjalistów. W razie konieczności naniesienia poprawek, dokonania zmian lub złożenia wyjaśnień, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o wyjaśnienie, a następnie zaktualizujemy formularz za Ciebie.

Program Ruchu Bezwizowego (Visa Waiver Program)

Zapewniamy szereg usług, dzięki którym nasi Klienci mogą otrzymać pomoc przy wypełnianiu dokumentów 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Odpowiadamy na każdy e-mail oraz wiadomość na czacie. Przesyłane do nas wnioski weryfikowane są przy pomocy 8-punktowej listy kontrolnej.

Lista ta uwzględnia:

  • Dokładny i rzetelny przegląd oraz weryfikację informacji przesłanych we wnioskach – brak literówek w danych osobowych, paszportowych i kontaktowych
  • Sprawdzenie danych paszportowych, w tym: znaków liczbowych, formatu i długości, daty ważności paszportu
  • Przegląd krajowego numeru identyfikacyjnego pod kątem właściwej długości i formatu
  • Sprawdzenie zgodności imienia z wybraną płcią (mężczyzna/kobieta)
  • Sprawdzenie zgodności danych dot. wyboru kraju wydania paszportu oraz kraju obywatelstwa
  • Sprawdzenie i uwierzytelnienie miasta urodzenia oraz kraju urodzenia
  • Transpozycja krajowego numeru identyfikacyjnego na numer paszportu
  • Sprawdzenie innych, często popełnianych błędów i niedopatrzeń klienta

Mamy nadzieję, że świadczone przez nas usługi pomogą Państwu przejść przez proces aplikacyjny w możliwie jak najkrótszym czasie. Staramy się, by procedura uzyskiwania zezwolenia na podróż do Stanów Zjednoczonych odbywała się szybko i sprawnie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymywali zgody na wyjazd do USA każdorazowo, gdy składają wniosek.

Nie możemy jednak zagwarantować pozytywnego rozpatrzenia przesyłanych dokumentów. Tak samo otrzymanie odpowiedzi pozytywnej nie daje 100% gwarancji na wpuszczenie na terytorium Stanów Zjednoczonych – ostateczną decyzję zawsze podejmuje służba imigracyjna na lotnisku w USA.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: support@estausa.pl

JESTEŚMY TU, BY POMÓC!

Jeśli nadal nie możesz znaleźć na naszej stronie potrzebnych informacji, skontaktuj się z nami. Udzielimy odpowiedzi i przeprowadzimy Cię przez proces aplikacji – na żywo!

Skontaktuj się z nami